O nas

Firma Ryszarda Włosika w tym roku świętuje 20 urodziny swej działalności. Uhonorowaniem tej odpowiedzialnej i zaszczytnej pracy jest nowa strona internetowa, promująca inwestycje firmy Ryszarda Włosika. Zespół zajmujący się sprzedażą domów, nie jest pośrednictwem sprzedaży, lecz powołany został z inicjatywy Inwestora dla potrzeb firmy. Posiada własne i zastrzeżone prawami autorskimi logo pod nazwą DOORYAN.

Ten spory okres czasu istnienia firmy Ryszarda Włosika pokazał, że można w Polsce budować domy piękne, spełniające marzenia każdego klienta, z uwzględnianiem indywidualnych oczekiwań odbiorcy, bez zadłużeń, solidnie, z zastosowaniem i umiejętnym wykorzystaniem sprawdzonych, ciekawych światowych technologii, a wszystko: na możliwości finansowe Polaków!
Pan Ryszard Włosik korzysta przede wszystkim z projektów budowlanych firmy Archon. Prezentujemy Państwu przykładowe wizualizacje tych projektów w kolejnych odsłonach naszej strony. Znajdą tam Państwo również wybudowane domy, obecnie budowane, jak też tereny na kolejne zabudowy. Okolice, w których budujemy są przyjazne dla tych co umiłowali ciszę, spokój, piękno krajobrazu, bezpieczeństwo, niezależność, prywatność, wygodę.

Stąd w naszym logo nieodłącznie od nazwy DOORYAN widnieje napis: Zamieszkaj wygodnie. To wystarczy, aby każdy, kto szuka pięknego i bezpiecznego domu, wybrał Firmę Ryszarda Włosika i znalazł dom na miarę swoich oczekiwań. 

Domy wybudowane sprzedajemy w stanie deweloperskim a mamy tu na uwadze: podłogi z wylewką, otynkowanie wewnętrzne, okna, drzwi zewnętrzne, bramę garażową, instalację pod alarm antywłamaniowy w całym domu, centralne ogrzewanie np. z kotłem Vaillant.

Odwiedź zakładki naszych stron,
by wybrać swój ukochany DOM!